Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a középfokú komplex nyelvvi...

Ha a középfokú komplex nyelvvizsgának csak az egyik része sikerül, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha mondjuk csak a szóbeli sikeres, akkor az le van tudva, vagy pedig elveszik, mivel komplexre jelentkeztem?

És a kézzel fogható bizonyítvány csak akkor jár, ha komplexet végeztem? Csak szóbelihez nem jár?



2015. jún. 5. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jár külön is. Ami nem sikerült megcsinálod később.
2015. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem szeretnék új témát nyitni, de lenne még kérdésem, amit elfelejtettem odaírni.

Ha az írásbeli nem sikerülne, akkor azt másik nyelvvizsgaközpontban is meg lehet csinálni? Az úgy érvényes, vagy nem fogadják el, nem tekintik teljes értékűnek?

2015. jún. 5. 15:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a magnónál többet is írtam a biztonság kedvéért, akkor lepontoznak? Illetve 1-2 ugyanazt a dolgot több helyre (2 helyre) is beírtam. Ezért vonhatnak le? :(
2015. jún. 5. 15:40
 4/5 anonim válasza:
Szia! A szóbelit és írásbelit külön is leteheted akárkinél, és akkor annyi lesz, hogy lesz egy írásbelis meg egy szóbelis bizonyítványod az mindegy kinél csináltad, ugyanannyit ér. Ha többet írtál akkor azért vonhatnak le, ha például írták, hogy egy szót kell csak beírni, ekkor pl levonhatnak. Ugyanazt a szót meg ha többször beírtad nem baj, csak valószínűtlen magnónál, hogy 2x ugyanaz legyen, de bajnak nem baj.
2015. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2015. jún. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!