Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az eszperantó nyelvvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, hogy

- tanultad-e már, ha igen mennyi ideg?

- hol tanultad? Otthon, vagy tanfolyamon, esetleg online tanfolyamon?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2015. jún. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy web-oldal, amelyik azzal a témával foglalkozik, hogy "Hol lehet eszperantóul tanulni?" - www.eszperanto.hu/eszperanto-oktatas.htm - szerintem érdemes átbogarásznod.


Én tanultam is, és sok év óta tanítom is a nyelvet, a fenti információk szerintem is helytállóak.

2015. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a pluszpont miatt tanultam meg anno, de nagyon megszerettem, azóta már voltam eszperantó találkozón is.

Az eszperanto.hu netes tanfolyamán tanultam, de most indított egyet a Duolingo is meg van a lernu.net is (utóbbi kettő ingyenes, igaz a Duolingo-n angolul tanítanak). De beszélni így nem fogsz megtanulni, de ha már ketten tanuljátok egyszerre, az jó lehet.

2015. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első által linkelt oldalon tanultam meg 7 hónap alatt középfokú nyelvvizsgára.
2015. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hová valósi vagy, de ha esetleg érdekel, Budapesten minden héten van eszperantó klub, ahol lehet beszélgetni, kérdezni akár azelőtt is, hogy elkezdenéd megtanulni.
2015. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!