Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvtanulás egyedül...

Francia nyelvtanulás egyedül kezdőként?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni a nyáron franciát tanulni egyedül,teljesen kezdőként.Az suliban angolt tanulok kezdőként és németet haladóként amit szintén bevállaltam egy éve amikor a gimnáziumba iratkoztam be.A csoport létszáma túl kevés volt ahhoz,hogy elindulhasson(17fő 4osztályból) és a német tanárral megbeszélve a nyári szünetbe elkezdtem tanulni,hogy valamennyire felzárkozhassak a csoporthoz.Eleinte nehéz volt de aztán megszoktam és évvégén is 4es lettem szóval sikerült valamennyire megtanulni.Tudom tanár nélkül sokkal nehezebb de csak egy alapszinten szeretnék megtanulni tudnátok ajánlani könyvet,munkafüzetet esetleg CD-t/hanganyagot?
2015. jún. 24. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs,szintén kezdő franciás.

Vida Enikő- Allons-y 1. Van hozzá CD is,kiejtés gyakorlására,halláshoz tökéletes.

Vida Enikő : Francia nyelvtan. Ez inkább zsebkönyv,de minden benne van.

A hugomnak meg vannak francia szótárai,így azt nem kellett vennem,de én a fennt említett kettőt ma vettem meg,és ahogy belenéztem,remek könyvnek tűnik,az elején már a kiejtési szabályokat jól begyakoroltatja.

Én ezt találtam a vélemények alapján a legjobbnak,ezért ezt vettem meg.

2015. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!