Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelven van ez? Mit...

Milyen nyelven van ez? Mit jelent? (lent)

Figyelt kérdés

"Tacion ylibranosedl nalanenfnu estraofensas c omot am bien nosotrosperdonamosalosque..." és még van itt egypár szó de képtelenség leírni.betűnként néztem ezeket is.Meg lehet nemis jól írtam le.egypár betű lekophatott.

Én arra gondolok valami ima lehet.De nem hinném hogy latin.Gugli nem segít.

Valaki ?


2015. jún. 24. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelmetlen karaktersor.


Screenshotot nem tudsz inkább? (nyomd meg a printscreen gombot, másold be a paintbrushba, és mentsd el, majd linkeld be ide)

2015. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit ki tudtam belőle bogozni, hogy nuestras ofensas, como también nosotros perdonamos a los que. Az egész ima így van: Padre nuestro,que estás en el cielo,santificado sea tu Nombre, venga a nosotros tu reino, hágase tu voluntad

en la tierra como en el cielo.


Ez a Miatyánk ima spanyolul.


Danos hoy nuestro pan de cada día;

perdona nuestras ofensas,

como también nosotros perdonamos

a los que nos ofenden;

no nos dejes caer en la tentación,

y líbranos del mal. Amén.

2015. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a cielo után jön a danos csak véletlen közé írtam a nyelvet.
2015. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. jún. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!