Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú és középfokú szóbeli...

Felsőfokú és középfokú szóbeli között nagy különbség van? BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Angol közép érettségim 92% lett, 1 éve a középfokú szóbelim 80%, írásbeli is 80% körül lett, de azóta szerintem fejlődtem.

Így menne a felsőkofú szóbeli vagy mire kéne rágyúrni?A magnós és a szóbeli része is 80% lett anno.

Mennyivel nehezebb a felsőfok? Témákat tekintve tudom, hogy összetettebb, de szerintetek ilyen eredménnyekkel még ne menjek el?Mit tanuljak és honnan?1000 kérdés és 1000 válasz jó?a középfokra nem igazán tanultam mert elfelejtettem , hogy vizsgázok,de itt mindenképpen át akarok menni most, olyan sokba kerül.

felpontozok mindenkit!!!


2015. jún. 27. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!