Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb német B2...

Melyik a legkönnyebb német B2 középfokú nyelvvizsga, amin mindenki átmegy?

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt a pannonnal próbálkoztam és nagyon megszívtam! Diplomám miatt kéne a papír!! Ti mit ajánlotok?
2015. jún. 28. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9

Nem lenézésnek szántam. Szerintem félreérthető voltam. Csupán utaltam rá, hogy engem sokszor lenéznek, hogy csak szakmám van. Aztán megelepődnek, hogy nyelvvizsgám is, mert az inkább egyetemre felvételizőknek, diplomázóknak szokott lenni. Legalábbis én ilyen megjegyzéseket kaptam. Nyelvtanárhoz sosem jártam, nyelvzseninek sem mondanám magam. A tanáraimtól sem voltam elájulva. Csupán annyi a titkom, hogy folyamatosan foglalkoztam vele. Óráról órára.

2015. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!