Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Origo felsőfokú nyelvvizsga...

Az Origo felsőfokú nyelvvizsga milyen?

Figyelt kérdés

A magnót nagyon nehéz megérteni? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban, tapasztalatok is. Úgy hallottam, hogy a szóbelinél egy konkrét témát is kell húzni, amiről 5 percig kell beszélni. Ott milyen témák vannak? Nem most akarok menni amúgy, hanem majd 2-3 év múlva. Egyébként nagyon szigorúan pontoznak, nehéz megfelelni?

Az is érdekelne, hogy ha mégsem az Origora mennék, akkor melyiket ajánljátok? Melyik központnál a legkönnyebb letenni?

Előre is köszönöm! :)



2015. jún. 30. 11:58
 1/2 anonim válasza:
Szia, én személy szerint akkor ajánlom az origót, ha jól megy a fordítás, mert nagyon szigorúan pontoznak. A magnóra érdemes rágyúrni, általában nem könnyű szövegeket adnak. Én most a Telc nyelvvizsgával fogok próbálkozni, ez a típus nekem jobban tetszik. Tavaly origón voltam, de sajnos 3 százalék híján nem jött össze, a szóbelimnél meg sajnos nem lett meg a 40% minimum a magnós résznél, pedig még ezzel együtt is kijött 61%ra, de nem adták meg. Ezt leginkább te tudod eldönteni, hogy melyik a legkönyebb számodra, érdemes többfajta tesztet kipróbálnod, aztán rá tudsz jönni, hogy melyik a legszimpatikusabb! :)
2015. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2015. júl. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!