Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlana vki 1 olyan nyelvvizs...

Ajánlana vki 1 olyan nyelvvizsgát/iskolát ahol tuti a nyelvvizsga megszerzése?

Figyelt kérdés
Angol középfokú nyelvvizsga kéne ami államilag elfogadott diplomához (akreditált. Köszi a választ!
2010. márc. 2. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ezt komolyan kérdezed? Akkor jól besz-pják akik százszor próbálkoznak és sose jön össze. Tiszta pénzkidobás. Ne mindig a kibúvókat keressétek már! Ucsíccá! Tanulni! És nem érdekel ha lepontozol, azért vagyok 24%-on, mert az emberiségnek fáj az igazság.

Ja, hogy a kérdésre válaszoljak: NINCS! okés?

2010. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolod, hogy ha lenne olyan, akkor mindenki kizárólag arra menne? A vizsgák akkreditáltak, ellenőrzöttek, nem lehet egyik sem könnyebb a másiknál. Fel kell készülni. Ha képes voltál egy egyetemet/főiskolát elvégezni, nem jelenthet akadályt egy nyelvvizsga letétele.
2010. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen. Különben meg felháborítóan ostoba lehetsz, ha a diplomádhoz ilyen kiskapukat keresel, mwahahahaha.
2010. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sztem meg akkor ti vagytok nagyon tájékozatlanok a világban mert több ilyet is hallottam már csak akitől hallottam azt nem ismertem és akkor még nem érintett engem a dolog ezért nem foglalkoztam vele!!! Jah és ne hogy azt hidd már magadról h TE az emberiséget szolgálod!!! Kinevetteted magad, még szerencse h nem tudja senki h ki vagy, mert ez ilyen "jó" oldal. :)Kösz a válaszokat!
2010. márc. 3. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért hallhattál ilyet mert valakinek az egyik nyelvvizsga a könnyű, a másiknak a másik. Attól függ miben vagy jó. Hiába hirdetném, hogy az ECL nagyon könnyű, mert ez így nem igaz. Nekem nagyon könnyű volt, mivel nincs benne nyelvtani feladat,csak kicsit nehezebb szövegértés mint a többi nyelvvizsgán. De egy ismerősöm erre a vizsgára gondolni sem mer, olyan nehéznek tartja. Inkább ment origora mert az teli van nyelvtani tesztekkel, mivel ő abban jó. Érted már? Egyébként azt mondják, hogy a TELC könnyű, de kapásból feltudok sorolni öt embert aki megbukott. Olyanra menj amiben jó vagy.
2010. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te kérdező gyerek, kinek írtad, hogy kinevetteti magát és szerencse, hogy névtelen az oldal? Dóczy János vagyok Algyő településről. Utca házszám is, ha érdekel. Még hogy kinevettetem magam. Csak nem hiszed, hogy azért használom ezt a fórumot, mert névtelen és félek hogy amúgy kiröhögnének? Sztem téged röhögnének ki.

Ja, ha a fekete pijacon veszel nyelvvizsgát, akkor meg lecsuknak. Szóval csak parázz nyugodtan, engem kinevetnek, téged meg jól megb-sznak.

2010. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!