Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Wheeler Dealers című műsor...

A Wheeler Dealers című műsor epizódjait nézem angolul viszont a sz9vegét gyakran nem értem teljesen?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ioZami4cwj4 -Eredeti nyelven nézem a sorozatot pl ezt a részt, de rengeteg kifejezést nem értek! Megpróbáltam magamtól legépelni az eredeti szöveg átiratát eddig juttotam: This time we approaching out to take it on a country that loves cars! The USA! I trucked down a ..... 60's muscle machine a Pontiac GTO! But it's trucked in Chicago! This car has ...! Edd can't wait to fix it up in our brand new west coast workshop. But this american dream is .... expect. Watercooled GTO overheat Me and Edd! Somebody is actually nobble the ... that! Noo, that's rust in there! This is a big problem! That's nothing this is dead as a DODO! Together we take on classic cars that need help, i find the motors and Edd takes on the tools and when they done we sell them on aiming for a profit! This is the pontiac gto,,,,--- Szóval legalább eddig valaki le tudná ellenőrizni hogy jól írtam-e le és amit nem értettem ott mit mondott?

2015. júl. 2. 00:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!