Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha megtanulom az 1000 leggyako...

Ha megtanulom az 1000 leggyakoribb angol szót, fogok tudni komunikálni alapszinten?

Figyelt kérdés

nem nyelvizsga a célom

csak elég sokat járok ki külföldre aztán ilyenkor jól jönne az angol



2015. júl. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Némi nyelvtani alap is kellene hozzá. Persze egymás után is rakhatod a szavakat csak úgy, de azért az még alapszintű kommunikációnak se nevezhető, csak makogásnak.
2015. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Úgy 2-3000 szó az alapszint.
2015. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-3000

az rengeteg :)

hogy lehet megtanulni ennyi szót?

nekem az igy elsőre lehetetlennek tűnik

2015. júl. 5. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha a szavakat tanulgatod és sokat jársz ki már úgy rengeteget fogsz tudni tanulni, csak figyelj az emberekre.

Szerintem az egyik legjobb megoldás alapszinten tanulni egy nyelvet ha az ember olyan közegben va sokat ahol az az anyanyelv, persze nem a leggyorsabb megoldás, de hosszu távon biztos siker.

2015. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogsz tudni kommunikálni alapszinten, ha a "hol a bolt?", "van kenyér", "szeretem a filmet" és hasonló mondatokat tekintjük alapszintnek.
2015. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!