Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő míg megtanul...

Mennyi idő míg megtanul valaki angolul úgy, hogy a kozepfoku nyelvvizsgára meglegyen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti kétszeri tanfolyamra járással, és persze tanulással, és persze nem a minimum tanulással, és persze átlagembernek (mert azért nyelvet ki könnyen, ki nehezen tanul), két év.
2015. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a német origós középfoku vizsgát csináltam meg (nagyon jó eredménnyel) a nulláról két év tanulással. Heti másfél órát jártam tanárhoz és otthon - gyerek és munka mellett minden nap, amikor csak időm engedte - sokat tanultam. De a német szerintem egyértelműen nehezebb nyelv, mint az angol.
2015. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Középfokig igen, utána megfordul.

De más a nyelvtanulás és más a nyelvvizsga (van, amelyik nyelvvizsga intelligenciateszt inkább, van, amelyik kommunikációs képességek osztályozása); amikor én utoljára a két középfokút összehasonlítottam, az angol volt tucatszor nehezebb. Igaz, azóta rengetegféle angol nyelvvizsga jött elő.

2015. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!