Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez az angol szöveg?

Mit jelent ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés

If a game is called or suspended, the winner is determined by the score after the last full inning unless the home team scores to tie, or takes the lead in the bottom half of the inning, in which case the winner is determined by the score at the time the game is called. Monies will be refunded if the home team ties the game and it is then suspended. Events will not carry over to the following day unless otherwise specified.


Pinnaclesports-nál vagyok, fogadtam egy baseball meccsre, de csak a tétemet kaptam vissza pedig nyertem.



2015. júl. 7. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy jàték soràn megszakítàsra vagy felfüggesztésre kerül sor,akkor a nyertest megfosztjàk az utolsó teljes jàtékrész pontszàmàtól hacsak a hazai csapat döntetlenre felhozza a pontokat,vagy àtveszi a vezetést a jàtékrész màsodik felében,ebben az esetben a nyertest attol a pontszamtol fosztjak meg amikor a jàték megszakítàsra került.A pénz visszafizetésre kerül ha a hazai csapat döntetlent jàtszik és utàna lesz felfüggesztve a jàték. A jàtek a rakovetkezo nap nem folytatodik kiveve ha valamilyen modon kijelolik.



hat en kb igy ertelmeznem:D

2015. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2015. júl. 7. 12:28
 3/4 chtt ***** válasza:

Nemigen értek a baseballhoz, de a determine mintha olyasmit jelentene, hogy eldönt, meghatároz, megállapít. Vagyis az eleje inkább valami ilyesmi:


Ha a játékot lefújják vagy felfüggesztik, a győztest az utolsó befejezett inning (játékrész, menet) eredménye alapján állapítják meg, kivéve ha a hazai csapat döntetlenre áll vagy átveszi a vezetést az alsó inningben (nem tudom, szokták-e igazán magyarítani a top és bottom inninget), mert ez esetben a győztest a játék lefújásakor levő eredmény alapján határozzák meg (hm, ez kicsit se magyaros, de remélem, érthető). A pénzt akkor térítik vissza, ha a hazai csapat döntetlen játszik és aztán felfüggesztik (szerintem a csapatot és nem játékot, de lehet, hogy tévedek). A versenyt nem lehet áttenni másnapra, hacsak másképp nem rendelkeznek.


Remélem, segítettem valamicskét.

:)

2015. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chtt ***** válasza:
ui.: így utólag gondolkodom, hogy hülyeség ez a döntetlenre áll (mer'hogy egy csapat nem tud döntetlenre állni, csak a játék), jobb az első válaszoló változata, hogy 'felhozta döntetlenre' vagy pórias egyszerűséggel: kiegyenlített.
2015. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!