Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná fordítani?...

Valaki letudná fordítani? (Német, nem hosszú)

Figyelt kérdés

"1.

Ihr loggt euch mit 2 Accounts ein (beide in der selben Gilde) und öffnet das Gildenlager.

2.

Nun geht ihr auf den Char. auf dem euer Item liegt welches ihr verdoppeln wollt.

Dieses Item zieht ihr in euer Gildenlager und zieht es direkt in euer Inventar zurück.

3.

Nun öffnet ihr den Handelsdialog zu eurem anderen Charakter und zieht dort euer Item rein (welches ihr verdoppeln wollt).

4.

Sobald ihr das Item in euer Handelsfenster gezogen habt,

klickt ihr nochmal auf das Item (damit ihr das Item selektiert habt (Item ist durchsichtig neben eurer Maus))

5. Nun Akzeptiert ihr den Handel und zieht das Item in das Gildenlager."


Gildenlager=Céh raktár


A szöveg írójának sem német az anyanyelve így gondolom nem tökéletes, amúgy google fordító nagyon zagyvaságot ad ki rá.


2015. júl. 22. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!