Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha én Ausztriába megyek, de...

Ha én Ausztriába megyek, de csak angolul tudok, akkor mennyire megyek, mennyit érek ott csak angollal, vagy kb csak elmutogatni tudom?

Figyelt kérdés

Üdv


Jöv. hónapban mennénk inni,vagyis nyaralni rokonokhoz Graz-ba ,csak annyi a gáz,hogy össz. vissz általánosba tanultam németet onnantól angolt,angolból emelt szintű érettségim (vagyis nyelvvizsgám) van,folyékonyan beszélem,de németül kb annyit amennyit ~ 2 hét alatt átnézek gyakori kérdés-válaszokat.

Mennyire tudom megértetni magam angollal ott?


2015. júl. 24. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennénk inni.. Ez tetszett!xDD Kérdésedre válaszolva,csak annyit tudok mondani,h sztem a legtöbben tudnak legalább alapfokon angolul.
2015. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted nem az a helyzet ott,mint Magyarországon,hogy még az egyetemista is csak dadogva megszakadva tudja elmondani,hogy az utca végén balra angolul?:)

Mert itthon nagyon azt tapasztaltam,hogy csak ritka kevés ember beszél idegen nyelven.

2015. júl. 25. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,magyaroknál és a franciáknál szerintem mindenki jobb:D
2015. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!