Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc középfokú írásbeli angol...

Telc középfokú írásbeli angol nyelvvizsgával kapcsolatban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Kifejezetten ennek a nyelvvizsgatípusnak a nyelvhelyesség részére mivel készülhetnék fel igazán? Sajnos nem megy túl fényesen..a szövegértésemmel szerintem nincsen gond, sokkal komolyabb és nyelvtanilag összetettebb szövegeket is megértek, de ez nem megy túl jól és nem akarok elpotyázni 20 000 Ft-ot..

2015. júl. 29. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Oldj meg sok TELC feladatlapot:) Én ezt csináltam, elég jól sikerült.
2015. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már jelentkeztél, akkor veszett fejsze nyele, de fel nem bírom fogni, hogy mért megy valaki olyan vizsgatípusra, aminek az egyik feladata nem megy neki. Bőven van választék nyelvtani feladatot nem tartalmazó vizsgákból! A felkészítő önyvön kívül még az emelt érettségiken gyakorolhatsz. A nyelvtanhoz tudatosság kell, szabályismeret.
2015. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!