Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsgára...

Felsőfokú angol nyelvvizsgára való készüléshez mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Itthon,egyetem mellett szeretnék rá készülni.Van már egy középfokú nyelvvizsgám.

Nem tudok most beiratkozni nyelviskolába,ezért gondoltam,hogy tanulás mellett erre is készülök.

Könyvek,filmek?

Egy félév elég rá,ha intenzíven tanulom?

Köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp típusfeladatokra gyakorolj. Tehát válaszd ki, hogy milyenre mész és nézd meg alaposan a követelményeket és azokat csináld. Szóbelihez javaslom őt, de azért azt is tudd, hogy attól még, mert bemagolsz mondjuk 20 ilyen kifejezést nem biztos hogy jobb lesz, de párat kiválasztani ezek közül nem rossz https://www.youtube.com/watch?v=-4n_mcqz9XY

Filmek, könyvek stb mehet közben, de én inkább javasolnám a koncentrált készülést felsőre, középig megy a minden tanulás nélkül csak magamra szedem stratégia, utána nem árt egy kicsit készülni. És elég lehet, ha intenzív vagy és erős középről indulsz. Ja még annyi, hogy ha van lehetőséged csinálj meg egy feladatsort mielőtt bármit is készültél volna, hogy lásd min kell erősíteni, meg, hogy mennyit fejlődtél:)

2015. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! :)
2015. aug. 3. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van már egy masszív középfokod, akkor lehet fél év alatt.
2015. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
esetleg érmees lenne magántanért keresned.
2015. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!