Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc vizsgáról lenne néhány...

Telc vizsgáról lenne néhány kérdésem. (? ) (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Angol B2 vizsgára megyek augusztus 14-én.

Lehet a vizsgán enni\inni?

Van szünet? Mikor? Mennyi ideig? Ebédszünet?

Táskám velem lehet a vizsga közben (írásbeli, szóbeli, szünet)? Ha nem, hol kell letenni?



2015. aug. 4. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet enni\inni közben.

Szünet csak írásbeli és szóbeli között van (mindenki időpontra megy vissza szóbelizni). Ez nálunk úgy volt, hogy fél 12-kor vége a magnónak és az első ember negyed 1-re ment vissza szóbelire.

Írásbelinél a terem hátuljába rakjátok le, szóbelin viszitek magatokkal.

2015. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 4. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ünnepplőben kell menni? Vagy valami csinosabban?

Azt gondolom hogy nem egy kopott deszkas gatya meg 7 szammal nagyobb polo es cipo... Vagyztrandpapucs..

2015. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tájékoztató szerint kényelmes öltözet. Én nem húztam ünneplöt, egy kicsit elegánsabb ruhába mentem (ing). De speciel deszkás cipö volt rajtam :)
2015. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálam Júniusban a táskám Írásbelin lehetett mellettem , de csak a földön széken, külön szólítottak mindenkit , hogy asztalon csakis üdítő/ kaja, és 2 fényképpel ellátott érvényes igazolvány és ezt külön mindenkinek az asztalánál emberenként leellenőrizte a vizsgabiztos. Telefon kikapcsolva, és nem lehet az asztalon semmilyen lejátszó fülhallgató média izé semmi! Íróeszköz+ ami csak vizsgakellék. Jahh és mindenkinek Nyomtatottan névreszóló volt az asztala írásbeli TELC-en. Nem volt olyan , hogy én ide akarok ülni te meg jól leszel ott. Ahol a nyomtatott papíron a te neved volt oda ültettek le ennyi.


9 kor kezdődött a vizsga az első szünet 11:40 kor volt 10 perc csúszás volt a magnón + a javító kulcs miatt.

Figyelj rá oda, hogy nem ugy van telcen mint 3 éve volt, hogy időt adnak a javítókulcsra, hogy majd átvezeted nyugodtan a vizsga után, hanem vizsga alatt satírozd átfelé!!! ami kész mindent, mert amikor kimondja, hogy tollat le akkor már 2 oldalról kapkodják elfelé a lapokat szóval bukó.


szóbelin én mindenemet kivéve pénztárca a várakozó teremben hagytam. majd vizsga után valamikor benéztem érte.

2015. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ing+sötét színű farmer+ egyszínű bőrcipő, ing is egyszínű fehér rövidujjú, sötétkék ujabb kinézetű farmer sztem jó lesz, de én nem húznék sportcipőt.

aza lényeg, hogy ilyen kék-zöld- meg nagy Márkás feliratos cuccokba ne menjél oda mert az nem oda való.

Jahh meg, 36 fok melegben attól , hogy vizsga lesz nehogy öltönyben meg nyakkendőben virítsál ott majd egyedül, mert sztem ritka hülye az aki úgy megy majd oda.

2015. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!