Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van angolul:Megúszta a...

Hogy van angolul:Megúszta a következő meccset?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]



Kedves moderátor, az ú betű hexa kódja a %BA és az "úszod" meg van az url-ben és ez a sötét oldal átalakította %BA--szodra


csak hogy értsd mi történt.

2015. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
got off the next match/game
2015. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
He got away with the next match.
2015. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolso jol irja!!
2015. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

11.33-as, na ne viccelj!!

Got away with next match - lelepett a kovetkezo meccsel.

Got off the next match-meguszta a kovetkezo meccsel. Nem mindegy

2015. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meguszta a kovetkezo meccseT
2015. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso elotti van 1 angol musor az a cime h majdnem megusztam es igy van a cime angolul: I almost got away with it. Szotarban is benne van ez is, de a tied is jo.
2015. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem egeszen ugy van. Igen, persze, hogy van, got away with it, de nem a kerdezo kerdesere. Got away

Vagy en nem ertem a magyar mondatot? Meguszta, mint nem kellett neki jatszania? Got off?

Vagy megnyerte a meccset? De akkor en magyarban sem irnam, hogy meguszta, angolban sem, hogy got away with...

A Te TV musor peldad arra utal, hogy (majdnem) buntetes nelkul megusztam. Vagy, you will need 2 litre of milk but maybe you'll get away with one and a half. Ez is megusztam, de mad ertelemben

2015. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaa ertem mar koszi :)
2015. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!