Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene egy jobb angolos? I...

Segitene egy jobb angolos? I apologize for waking the town of Ligonier out of a 20-year sleep to show it how people live and learn and love in the wide-awake world.

Figyelt kérdés

Mondja ezt egy iró a lehújabb könyvével kapcsolatban - reagálva a negativ kritikákra.

Nyilván gúnyosan mondja.



2015. aug. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

Bocsánatot kérek, hogy L városát felébresztettem a 20 éves szunyálásból és megmutattam, hogyan élnek, tanulnak és szeretnek az emberek az "éber" világban.


nem ennyire szó szerint: bocs hülyegyerekek, hogy a 20 évvel lemaradt városnak megmutattam, hogyan él, tanul és szeret a való világ

2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsánatot kérek a waking the town of Ligonier (gondolom az író műve, nem tudom, te godolom igen) 20 év alvás után, hogy megmutassam higyan élnek, taulnak, és szeretnek az emberek az éber világban.
2015. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez a város neve - ahonnan jött a legtöbb panasz, mert az ottaniaknak nem tetszett a könyv (maradi város vs modern regény).
2015. aug. 11. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy felébresztettem Ligonier városát a 20 éves álmából, és megmutattam hogy élnek, tanulnak, és szeretnek az emberek a világban, ami ébren van.
2015. aug. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.
2015. aug. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!