Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-et vagy az ECL írásbelit...

TELC-et vagy az ECL írásbelit válasszam, mi a különbség, melyik miért jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok a nyelvvizsgákról, ezért nem tudom mit válasszak. Az Ecl-t akartam először,de a Telc-re gondoltam később mert azt le lehet tenni a városomban is, de már nem érdekel ez sem, azt akarom választani, ami jobban hozzám illene,mindegy hol van. Középfokú angol írásbelire megyek csak, a szóbelit letettem pár éve Origóból, de Origót nem akarok írásbeliből.

2015. aug. 12. 14:48
 1/4 monstera válasza:
Telc van nálatok és hétköznapi szókincsre épülő nyelvvizsgát szeretnél ez erre jó, nem igényel mély aprólékos nyelvtani tudást, csak az lényeg legfontosabb összefüggéseket ismerd. A Telcen egy lényeg legyen szókincsed.
2015. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. aug. 12. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A TELC épp a nyelvtanról szól, amit az első válaszoló leírt, az az ECL.
2015. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most melyik épül a nyelvtanra és melyik a szókincsre? A Telc a nyelvtanos, az ECL meg a hétköznapi szókincs?
2015. aug. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!