Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet emiatt "wrong topic" az...

Lehet emiatt "wrong topic" az angol nyelvvizsgai levelem?

Figyelt kérdés
Szóval hivatalos panaszlevelet kellett írnom, egy nyelv tanulós szettről. A feladatban ottvolt hogy azért irom a panaszt, mert elégedetlen voltam velem, mert 2 hét után nem ér semmit. Viszont én második vázlatban azt írtam hogy gond volt a CD-vel, persze azután kitértem erre a 2 hét után nem ért semmit dologra is. Lehet felfogni azt a gond van a cd-vel dolgot saját szempontnak, mert ugye ez a termék fizikai gondja, ők meg elméleti problémát írtak. Emiatt ugye nemlehet 0 pontos? Légyszi nyugtasson meg valaki, nagyon félek:o

2015. aug. 16. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy követelményi pont be nem tartása miatt nem lehet 0 pontos, mert a nyelvhelyességre, szókincsre, stílusra, helyesírásra, stb. mindig adnak pontot. Legfeljebb pár pontot vonhatnak le érte.


Azért leírhatnád, milyen nyelvvizsga-típuson voltál.

2015. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telc. És egyébként sztem elég logikus sorrend meg szép szóhasználat volt meg minden :D első kőrben leírtam hogy miért akartam fejleszteni a nyelvtudásomat, és hogy felkeltette az érdeklődésemet a cuccuk ezért megvettem, utána h meglepődve felfedeztem h a CD vacak amit küldtek, aztán írtam ami a feladatban volt, h 2 hét után nem fejlődött, és azután meg a végén h a körülményekben kéne kompenzálni.
2015. aug. 17. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Hiszen akkor beleírtad (ezt félreérthettem korábban), tehát hol a probléma? Az a gond, hogy nem azzal az indokkal kezdted? Nem hiszem, hogy akkora probléma, ha kiegészíted egy egyéb indokkal.


Ha nagyon szigorúak, levonnak 1-2 pontot talán, de ennyi.


#1 voltam.

2015. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, megnyugtattál, nagyon köszönöm! :D
2015. aug. 17. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!