Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetném az...

Hogyan fejleszthetném az angol tudásom?

Figyelt kérdés
Kb középfokon beszélem az angolt, viszont az elmúlt két évben sokat hiányoztam az iskolából, és nem nagyon foglalkoztam az angollal, így a tudásom is kicsit megkopott. Az ismerőseim már mind szinte felsőfokon beszélik az angolt. Hogy zárkózhatnék fel? Nincs lehetőségem külön tanárhoz járni. Most kaptam nemrég egy középfok angol nyelvtan könyvet, azt fogom olvasgatni, hogy felelevenítsem a dolgokat, de arra lennék kíváncsi, hogy szófordulatokat, szavakat hogyan tanulhatnék könnyedén?
2015. aug. 17. 14:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább a beszéddel van problémám, ha hozzám szólnak angolul, mintha hirtelen semmit se tudnék, és csak hebegek, habogok. A hallás és olvasás jól megy viszonylag.
2015. aug. 17. 14:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz youtube videókat, sorozatokat, filmeket angolul, rengeteget lehet tanulni belőle. A szóbeli mondatszerkesztést meg avval gyakorold, hogy magadban gondolkodj néha angolul. Kicsit furcsa módszer, de segít:D
2015. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!