Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudom hogy szemétség ilyet...

Tudom hogy szemétség ilyet kérni, de valakinek vannak kidolgozott középfokú tételei BME nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Későn jelentkeztem, aztán közbe jöttek dolgok és csak most tudtam rendesen elkezdeni a felkészülést, és eléggé parázok, mert nyilván szeretném ha jól menne, de a tételeket már nem hiszem lesz időm megcsinálni és megtanulni, úgyhogy ha valakinek megvannak a tételek, nagyon hálás lennék ha eltudná küldeni a whovian1920@gmail.com címre.

2015. aug. 18. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy angol nyelvvizsgáról lenne szó :'D
2015. aug. 18. 13:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg az egyik nyelvvizsgakönyvet? Pl. 1000 kérdés 1000 válasz, Kérdések és válaszok angol nyelvből, Let's discuss it. Én a 2.-ból készültem és elsőre meglett a szóbelim. Ha nem akarsz pénzt kiadni, netről is le lehet tölteni. Nyelvoktatok.hu-n is vannak anyagok hozzá. De ha beírod google-ba, h kidolgozott angol nyelvvizsga tételek, tuti találszozzá anyagot.
2015. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* találsz hozzá

Én is szedegettem le netről, de végül a könyvből tanultam, mert az volt a legegyszerűbb és legmegbízhatóbb. Mások tételeivel vigyázz, semmi se garantálja, h nincs tele hibákkal.

2015. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan a 1000 questions 1000 answers, de olyan hülye tételek is vannak amiket semmiben nem találnék meg, most éppen a könyvből készülök és ez tényleg elég jó, de az ördög sosem alszik, és ha bekapok egy olyan tételt..hát érdekes lesz. Mindenesetre reménykedem a legjobban és igyekszem a legjobb tudásom szerint felkészülni. De ha azt mondod te is ilyenekből készültél, akkor megnyugodtam :D Köszi.
2015. aug. 19. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, h melyik tételrészekhez keresel anyagot, utánanézek, hátha tudok küldeni hozzá vmit. (Én is BME-n voltam)
2015. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!