Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanár vagy nyelviskola?

Magántanár vagy nyelviskola?

Figyelt kérdés

Államvizsga után vagyok, persze sok más fiatalhoz hasonlóan nincs nyelvvizsgám. Mérnökként dolgozom és jelenleg nem érzem hiányát, de szégyenteljes, hogy csak "makogok" angolul.

Nem olyan régen beiratkoztam egy nyelviskolába, de az kb. szakközépiskolai színvonal volt.....előbb befejezett órák, a tanárnak olyan kiejtése volt, mint anyámnak stb.

Azon gondolkozom, hogy a magántanár biztos drágább, de talán jobban tudnám használni a nyelvet.

A volt angoltanáromat kérdeztem, ő azt mondta egy jó nyelviskola előnyösebb tud lenni. Ha valakinek van tapasztalata, kérem írja le. Köszönöm!



2015. aug. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindkettőt, szerintem ha meg tudod engedni magadnak, akkor jobb és hatékonyabb a magántanár. Persze leginkább tanárfüggő dolog, de teljesen más, ha csak veled foglalkozik valaki.
2015. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magántanár.
2015. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nyelvsuliba is jártam, meg magántanárhoz is. Mellette otthon rengeteget tanultam. 1évig nem volt szabadidôm, de legalább már a nyelvvizsgám megvan. :)
2015. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nyelviskolában kerestem magamnak magántanárt. :) A Bonus nyelvsuliban lehet magánórákat is igényelni, nekem anyagilag jobban megérte, és sokáig jártam is az illetőhöz. Csoportos órákat egyelőre én sem merek bevállalni, jobban szeretem ha egyénileg foglalkoznak velem. :)
2015. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!