Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha valaki jobban tud franciául vagy spanyolul (ezek kozul barmelyik) es jobban szereti azt mint az angolt. Angolul meg tud szolalni, meg tudja ertetni magat de a fent emlitett nyelvek kozul az egyiken folyekonyan beszel?

Mi a véleményetek erröl? Kerlek indokoljatok is!!



2015. aug. 25. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem arról, ha valaki jobban szeret egy nyelvet mint az angolt és jobban is beszél rajta, mint angolul? De közben angolul is tud?

Elég furcsa kérdés, mert nem hiszem, hogy különösebb véleményének kellene ezzel kapcsolatban lennie az embernek. A franciát/spanyolt szereti, azt tudja legjobban. Oké, megértettem, kész. Nem kötelező az angolt imádni.

2015. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én örülnék egy ilyen embernek, mert engem nagyon bosszant az angol nyelv nagy fontossága. Az nem érdekel, hogy tud angolul, én is tudok egy kicsit, de értékesebb embernek tartom, ha más nyelveken beszél valaki.
2015. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azert tetten fel a kerdest mert sokkal jobban tudok spanyolul mint angolul es a francia is megy de mindenki ki van akadva hogy nem szeretnek felsofokut angolbol... Vagy ha nem akkor miert nem nemetbol...
2015. aug. 25. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig elég egyszerű a magyarázat, hogy miért vannak úgymond "kiakadva", az angol a világnyelv, azzal Vlagyivosztoktól, Addisz-Abebáig lehet boldogulni, másrészt a tudományos, üzleti életben a tárgyalási szintű angol nyelvtudás nem opció hanem szükség! Ez olyan mintha valaki úgy akarna taxizni, hogy csak kismotorra van jogosítványa.


Szóval, hogy mi a véleményem: az, hogy ez az ember nem igazán tudja, hogy hogyan működik a világ, mert ennyi erővel kecsuául is tanulhatna. A nyelv egy eszköz, em azt kell nézni, hogy szereti-e!

Jelenleg Magyarországon két idegen nyelv ismerete fontos: angol és német, a francia ezek után körökkel lemaradva jön csak, a spanyol/olasz/orosz trió meg maximum hobbinak jó a munkaerőpiacon (egy-két nagyon speciális állást leszámítva) csak értéktelen túlképzettség.

2015. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3as. Köszönöm a válaszod. Persze megértem hogy ez a nyelv fontos... hogy ez a világnyelv de szüleim jólmenő orvosként alig tudnak angolul...

Megértem hogy az üzleti életben kell de irtam én a kérdésben hogy hova tanulok tovább?? Nem...

Ha utazgatnék akkor nem halnék éhen az angol tudásommal... Megértetni megtudom magam... Errol árulkodik a 80%-os középszintű angol nyelvizsgam is...

Tudod én annak a hive vagyok hogy ki mit tud gyakorlatban nem pedig mit mutat egy papir. Mert van 2 jo ismerosom. Mindkettonek van C1 komplex angol felsofoku nyelvizsgaja. Az egyik éhenhalna külföldön... Az tuti... A másik az rábeszélné Obamát hogy mondjon le... Szoval ennyit er a papir. Ezzel nem azt akarom mondani hogy en jobban tudok felsofoknal de nem teszem le hanem hogy inkabb gyakorlati ember vagyok mint elmeleti...

2015. aug. 26. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!