Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magnus Carlsson új,2 hetes...

Magnus Carlsson új,2 hetes automatikus idegennyelv-tanulás formulája? NEKTEK BEVÁLT? HALLOTATOK MÁR RÓLA?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 27. 22:11
1 2
 11/13 Feri Wagner válasza:
100%
Utólag szégyenlem, de én megvettem a tanulókártyákat... A fizetés egy mostari cég számlájára megy Bosznia-Hercegovinába, a kapott jelszóval pedig egy igen egyszerű oldalra jutsz amit a Google fordító segítségével fabrikáltak össze némi informatikai tudással. Síma lehúzás az egész de sajnos sem a fogyasztóvédelem sem a NAV nem tud segíteni.... Vigyázat, csalók!
2015. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A hozzaszolasokbol itelve, eleg hülye voltam, de en megrendeltem :-( Eddig meg semmi visszaigazolast nem kaptam rola - igaz csak tegnap törtent a rendeles - pedig ha neten rendelek, akkor azonnal kapok a rendelesröl visszaigazolast! Nekem az lenne a lenyeg, hogy egyaltalan megkapjam! Nem varok magamtol csodat, szoval ez a 4 het nekem is kevesnek tünik, a lenyeg, hogy jobb legyen, mint a többi modszer! Ha bevalik, akkor par het ide, vagy oda, nem zavarna :-) Persze, tudom, ez függ a tanulo szorgalmatol is!
2015. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
VIGYAZAT!!!! HATALMAS ATVERES, EGY BOSZNIAI PARFÜMERIABAN LANDOL A PENZ!!!!
2015. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!