Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » KREATÍV NYELVTANULÁS valaki...

KREATÍV NYELVTANULÁS valaki használta már vagy használja ezt a módszert? Ha igen milyen tapasztalatai vannak? Sikerült középfokú vizsgát tenni valamelyik nyelvből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a kreatív nyelvtanulás?
2015. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szerintem kevesek által ismert egyéni nyelvtanulási módszer. A lényege, hogy nem a nyelvtanra épül az egész, hanem konkrét mondatok vannak idegen nyelven és mellette a magyar fordítással. Így lényegében bemagolod a szavakat, mondatokat, kérdéseket stb. Szerintem nagyon hasznos és gyorsabban lehet tanulni nyelveket mint bármelyik módszerrel. Olvastam, hogy valaki 10 hét alatt a 0-ról középfokú vizsgát tett ezzel a módszerrel.
2015. aug. 31. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez alapján én nem igazán hiszek benne. Úgy gondolom, magolással nem lehet hatékonyan nyelvet tanulni, és szerintem a nyelvtan is nagyon fontos, azt meg csak mondatok alapján nem hiszem, hogy meg lehet érteni/tanulni
2015. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már csak azért hiszek benne mert 1 hete kezdtem tanulni az olaszt és csak pozitívumokat tudok mondani. Amiket eddig megtanultam azt tudom is. De tudom ez egyén függő, ahhoz, hogy megtanulj egy nyelvet erős akarat kell hozzá én rég óta szerettem volna tanulni olaszul ezért kezdtem ezt el, mert könnyen, használható tudást lehet szerezni. Én mindenkinek ajánlom, ha valaki ebből tanul, írjon! :)
2015. aug. 31. 13:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként vannak benne nyelvtani részek is ahol elmagyarázza a dolgokat.
2015. aug. 31. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdtem el németet tanulni. Valóban nem rossz, viszont ez önmagában kevés. Ugyanis annyira monoton, hogy muszáj valamivel megspékelni a tanulást. Vagy németül játszol, vagy filmet nézel, mert a Kreatív módszert egy idő után unni fogod.
2015. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Roland0001 válasza:
78%

Én most beszéltem Hudi Tiborral.

Miután évek óta próbálok megtanulni spanyolul az angol mellé és nyilván tudom, hol szívattak meg már jó sokan. Ezért kérdeztem 1-2 módszertani sajátosságot. Nagy mennyiségű nyelvvizsgát szerintük le lehet tenni rövid idő alatt? - o.k., hogyan?

Szavakat, gyakran előforduló mondatokat magoltat.

Magolni? - lassan tanulok, gyorsan felejtek.

Ha vissza akarok kérdezni, tagadni, kicsit forgatni a mondatot helyzethez illően akkor ki fogja ezt ellenőrizni, hogy jól mondom-e?

3x tettem el neki ezt a kérdést, minden alkalommal kitérő választ kaptam. Majd rám tette a tel.-t.

No comment. Egy újabb rókabőrös cég, csak vedd meg, add ide pénzed és kapsz érte egy semmit.

2016. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!