Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt angolra?

Valaki lefordítaná ezt angolra?

Figyelt kérdés
"Becsukhatod a szemed,hogy ne Lásd,amit nem akarsz látni,de nem csukhatod be a szíved,hogy ne érezd,amit nem akarsz érezni"

2015. aug. 30. 20:45
 1/3 CsR99 válasza:
You can close your eyes to the things you don't want to see, but you can't close your heart to the things you don't want to feel.
2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Most nem tudom eldönteni, hogy az itteni válaszolók nyelvtudását teszteled, vagy csak tényleg lusta vagy egy google keresésére ha már ott van kulcsszavak között, hogy ez egy Jhonny Depp idézet.

2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi! :)

2. Nem,csak szerettem volna megbizonyosodni róla,hogy helyesen írom,ezért megkérdeztem,biztos úgy van-e. Ez olyan nagy baj? Azért köszönöm neked is!

2015. aug. 30. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!