Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy néz ki egy haladó nyelvta...

Hogy néz ki egy haladó nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés

10 fős csoportban lennénk.

Mennyire interaktívak az órák? Az egész csoport előtt kell felszólalni, vagy párban? Inkább a beszédet gyakorolnánk, vagy nyelvtant is? Kicsit zavarban vagyok, ha hallják a bénázásomat, de ugyanakkor fejlődni szeretnék...


2015. szept. 2. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én több tanfolyamra jártam, de ott kellett csak párban gyakorolni, ahol olyan jellegű nyelvvizsgára felkészítés folyt. Ettől eltekintve igen, az egész csoport előtt. :)


Neked itt a ragyogó alkalom, a gátlásokat kinevelni. :) Egyébként én pont azért jártam tanfolyamra, mert nem voltam jó beszédből. Ezért aztán, bár nagyon utáltam, mindig jelentkeztem válaszolni, megmondani, szerepelni. Ez csak így megy, mert az elég agytekervénnyel rendelkező gondolatai mindig bonyolultabbak, mint az aktív szókincse, ezért belül tán sosem lesz elégedett magával. Őstehetségek és magukról sokat tartók persze jogosan érezhetik másképp. :) Mondjuk én még azt is megcsináltam, hogy mikor realizáltam, hogy a gátlásaim eltűntek, de csak ebben a csoportban tűntek el igazán, akkor zsupsz, váltottam nyelviskolát.

2015. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!