Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért tudok jobban angolul...

Miért tudok jobban angolul mint németül?

Figyelt kérdés
kb. 10 éve tanulom a németet de nem szeretem és nem is tudom olyan jól. De úgyérzem az angol sokkal jobban megy pedig azt sose tanultam csak feliratos filmeket néztem mert szinkronosan még nem volt. Miért van ,hogy az angol jobban megy ?

2015. szept. 3. 19:32
 1/4 anonim válasza:
0%
Das Deutsch ist sehr schei§e
2015. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az angol sokkal jobban nyelvre áll, és könnyű megjegyezni.


Ha játszottál régi játékokkal, akkor a menü is angol volt, ha meg online játék volt, akkor próbáltad magad törni. Soha nem tanultam angolból, mégis beszélek. Németül viszont a sájzénél kimerül a szókincsem.

2015. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En velem ugyanez van csak a spanyollal es forditva. A spanyolt nem tanulom 1 eve se de nagyon jol megy par honap mulva jobban fogok tudni beszelni mint angolul... Pedig azt 9 eve tanulom
2015. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen régebben sok fps-el játszottam és ott az angolt muszáj volt érteni :D
2015. szept. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!