Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interneten Németet ingyen...

Interneten Németet ingyen melyik oldalon tudok tanulni? (ne a google fordítót mondjátok pls )

Figyelt kérdés
a lehető legalapabb szinten :D most kezdtem el suliba tanulni de szeretnék itthon is gyakorolni és mivel úgyis sokat gépezek ezért gondoltam biztos van valami oldal erre :$ előre is köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 3. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek az oldalak hasznosak lehetnek:

[link] (német szavakat és kifejezéseket találsz itt)

https://www.youtube.com/watch?v=X4aOoRTYhMU (online nyelvoktató videó)

ILLETVE szerintem hasznos német nyelvű zenét hallgatni youtube-on, majd azt lefordítani magyar nyelvre (fejleszti a hallásértésed, a szókincsed és a szövegértési készséged)

Sok sikert!

2015. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JA! (első vagyok :D) és ha a későbbiekben már el-csacsogsz a nyelven, ajánlom a www.interpals.net nevű oldalt, ahol hasonló nyelvtanulókkal, vagy anyanyelvi németekkel tudsz levelezni :)
2015. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh eszméletlenül köszönöm :D <3 van egy Német ismerősöm (nem is tud magyarul csak angolul szoktunk beszélni) és ha idősebb leszek lehet lenne rá lehetőség hogy hozzá vagy rajta keresztül ki jussak szóval most ahogy csak tudok próbálok tanulni :DD
2015. szept. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!