Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a néhány angol mondatot...

Ezt a néhány angol mondatot le tudná valaki fordítani nekem?

Figyelt kérdés

"very good at the bottome if you could make use of the badges "imported from Iceland"USA bottled GMP certited look in the brief at what a competitor has done and one ine of text would be good maybe under preimum qualiy pharmaceutical grade and third part inspected also maybe under the dog's neck a ribbon with text(see the grizzley salmon oil in the brief) "Rich In Omega3 " Very good we like it we know it is hard to get all the benfits on the label but lets ry to make it eye catching!


Fontos lenne hogy jól értelmezzem. De nem egyértelmű minden :)

Köszi



2015. szept. 4. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

(mondjuk a kép amiről szó van sokat segítene)

nagyon jó az alján, ha odatennéd az "imported from iceland" izlandi import,


USA bottled GMP certited look

itt valami olyasmit ír hogy mint a konkurencia csinált


valami szövegről beszél a " preimum qualiy pharmaceutical grade" alatt


és a harmadik rész a kutya nyakán a szalag alá kerüljön "see the grizzley salmon oil in the brief"

itt azt írja nézd meg a grizzly lazac olajat

"Rich In Omega3 "


A végén azt írja, nagyon jó, tetszik nekik, és tudják, hogy nehéz minden tulajdonságot a címkére feltüntetni de próbáld meg feltűnőre elkészíteni, ami vonzza a tekintetet.


Amúgy nekem sem tiszta az egész, gondolom valami terméknek a címkéjének a grafikáját kell elkészítened.

2015. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, azon ügyködök.

Nekem képekkel sem tiszta.

Sokszor fogom a fejem, mert nehéz értelmezni ezeket az instrukciókat. :)

2015. szept. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!