Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene egy angolos lefordita...

Segitene egy angolos leforditani magázva? You wouldn't be so low as to tell my aunts and my hometown about me?

Figyelt kérdés
Az illetőnek nyilván van rejtegetnivalója odahaza.
2015. szept. 5. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem lenne olyan aljas, hogy elmondana dolgokat rolam a nagynenjeimnek es a szulofoldemnek.
2015. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Első válaszoló jót írt, bár én egy picit másként fordítanám:


"Csak nem lenne olyan aljas, hogy meséljen rólam a nagynénéimnek és a (szülő)városomnak."


*Thomasina*

2015. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen magyarul a szulovarosomBAN felelne meg. Mi nem beszelunk egy varosHOZ, szerintem. Elso voltam.
2015. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chtt ***** válasza:
Igazsága vagyon mindkét hozzászólónak, s ha el mersz szakadni kicsinykét a szövegtől, a szülővárost ki lehet váltani a "földijeimnek" szóval. :)
2015. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint chtt.
2015. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi legyen? Beszéljen/meséljen/beszámoljon ?
2015. szept. 6. 14:40
 7/7 anonim válasza:

Ahogy te jónak látod vagy jobban hangzik, kérdező. Személy szerint én a meséljent választanám, de a többi sem rossz.

Amúgy elsőnek igaza van, szülővárosomban helyesebb, mint a szülővárosomnak. Illetve chtt verziója is tetszik. ;)


*Thomasina*

2015. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!