Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben melyik "éri meg" jobban?

Figyelt kérdés

Az érettségivel kapcsolatban szeretnék írni.Idén vagyok végzős,és a tanárok egyre többet mondják,hogy jól kell teljesíteni az érettségin,minden tantárgy fontos,nem lehet a duplázásra alapozni és nem biztos hogy az emeltek olyan jók lesznek.Nekem is 2 emeltes tárgyam van,de az egyiket ,az angolt már megcsináltam tavaly és az nagyon is jó lett,több mint 80%.Szerintetek ebben az esetben megéri nekem főleg a másik emeltre készülnöm?Elvileg ha az is jól sikerülne,akkor duplázással már sok pontom lenne.

Ez "éri meg" jobban,vagy "menjek a 80-90%"-ra magyarból,töriből is?A magyar elég jól megy (a tavalyi szövegértést megcsináltam itthon,az 80% lett),töriből van ami jól megy,van ami kevésbé,a matek meg nem megy,abból annak is örülök ha 2-est el tudom érni.Csak az bizonytalanított el mikor mondták hogy nem kell az emeltre támaszkodni.De ha nekem az egyik már megvan,egy nagyon jó százalékkal?



2015. szept. 6. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben én a matekra hajtanék, azt erősíteném: nem tudom, mit akarsz tovább tanulni, de ha a matek ennyire gyenge, az bizony probléma lehet a továbbtanulásban is.
2015. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyan helyre mennék,ahol nem kell a matek.

Valamilyen nyelvszak.


Azt azért gondolom hogy ennyire nem menne,mert bár végig nem csináltam meg matek érettségit,volt benne sok hiba abban amit megcsináltam.És szerintem főleg az első részét tudnám esetleg megcsinálni,a második részét nem hiszem.

De,most hogy így mondod,mgnézek még pár matek érettségit,lehet azok jobban mennének..

(Az viszont igaz hogy 9-ben nagyon nem ment a matek és 10-ben is csak egy kicsit javítottam,akkor voltam gyenge hármas,tavaly meg erős hármas ,szinte csak hármasaim voltak,talán egy 4-m vagy 5-m volt)

2015. szept. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!