Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkezdtem egy cukrász okj-s...

Elkezdtem egy cukrász okj-s tanfolyamot, de nem akarom befejezni, mert idő közben rájöttem, hogy jobban vonz és érdekel a szakács szakma. Ilyen esetben a szakács okj is ingyenes vagy azért már füzetnem kell?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
1 db okj ingyenes 21 év alatt.
2013. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia ez egy ingyenes okj képzés [link] amíg nem fejezed be az okj tanfolyamot addig az első itt ingyen van, én sajnos megjártam most ide járok de előtte nagyon sok pénzt vett el tőlem egy bizonyos iskola ingyenes képzés címszóval, ezért ajánlom a Soter-t mert itt csak egy egyszeri kötelező beiratkozási díj van és nagyon szeretek ide járni.
2014. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!