Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházai Zrínyi Ilona Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

ziasztok szeretnémha leírnátok a véleményeiteket, tapasztalaitokat a suliról. Már voltunk pályaválasztási szülői értekezleten és az alapján szimpatikus az iskola, tanárok. Vagy a Zrínyi vagy a Kölcsey-t fogom megjelölni első helyen. Haladó angol ill. kezdő spanyol szakot. Nem tudok, hogy melyiket válasszam, melyik lenne a legjobb.7. év végén kitűnő voltam és szerintem félévkor is az leszek. A felvételim majd szerintem olyan 60-70 pont körül lesz. Mi a minimum pont amivel általában még be lehet kerülni és mennyi ponttal biztos, hogybent vagy.


Előre köszönöm a válaszokat. :)



2015. szept. 8. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Édesanyám oda járt, plusz egynéhány ismerősöm is, és senki nem ajánlotta eddig a Zrínyit. Nem jó a közössége, és az oktatás sem a legjobb, de azért én is meg fogom jelölni harmadiknak (5 osztályos kezdő angol). Én inkább a Kölcseybe mennék, oda nővérem járt, ott tényleg komolyan gondolják a nyelvoktatást.
2015. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. nekem volt ismerősöm aki nagyon dicséri van aki nem
2015. szept. 9. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
most vettem csak észre, hogy a kérdésben nyíregyházat írtaa. elnézést tudom,hogy nyíregyházinak kell írni
2015. szept. 9. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!