Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Össze van firkálva a szótár...

Össze van firkálva a szótár puskákkal. Lehet ebből bajom nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Általában könyvtárból veszem ki mert ami itthon van nem megfelelő. Lejárt, visszavittem majd rá egy napra kivettem megint a szótárt amit használhatok vizsgán. Ez az egy példány volt csak bent épp és valaki tollal teleírta puskával. Nekem ezek a kifejezések kifejezések úgy sem számítanak amiket valaki beleírt. Nagyon nagyon alap dolgok, de akkor is félek hogy bajom lehet belőle. Szerintetek?

Nincs kedvem még ismerősöket hajkurászni most ezért.


2015. szept. 11. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Áááááááá,dehogy.
2015. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha problémáznak, csak feleld azt, hogy nem a te puskád, hagyjanak békén!
2015. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el hajkuraszni az ismerosoket.
2015. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkiét megnézték.
2015. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

melyik vizsgán nézték meg nálad?

Paréj módon kivágtam a lapot a könyvtári könyvből. Mondom biztos ami biztos úgyis csak egy jegyzetlap.

Most tanulás közben vettem észre hogy további oldalakra is irkálva van kicsivel. Áhhh ezzel már nem tudok mit kezdeni, holnap vizsga. Hagyom a f***ba szerintem

2015. szept. 11. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!