Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy- vagy kétnyelvű tankönyvet...

Egy- vagy kétnyelvű tankönyvet érdemes használni A1-A2-es szinten?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Alap szinten kétnyelvűt.
2015. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ neked kell-e hogy oda legyen írva magyarul a feladat. Én még soha nem tanultam kétnyelvű könyvből mégis két nyelvvizsgám van. Most kezdtem a finnt, egy magyar szó sincs a könyvemben, túlélem azt is. :) Szerintem jó, ha az ember látja legalább a leírásokban, hogyan is fogalmazódik meg egy mondat az adott nyelven. De semmi sem szól a kétnyelvű könyvek ellen, ezt te döntöd el. :)
2015. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is két nyelvvizsgám van, saját tapasztalataimból azt mondom, hogy amíg nem jutsz el A2-re, sokkal jobb a kétnyelvű könyv (főleg a nyelvtani magyarázatok szempontjából). De az előttem szólóval értek egyet. :) Embere válogatja, milyen könyvből szerencsésebb elkezdeni tanulni.
2015. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2015. szept. 15. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy gyengébb alapfokig mindenképp két nyelvű kell mert másképp nem érted meg, hogy mi a feladat ill. némelyik magyarázat sokszor jobb ha magyarul van.
2015. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!