Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki, akinek meg van a...

Valaki, akinek meg van a DEXAM angol középfokú nyelvvizsgára felkészítő könyv! Hány feladatsor van benne? Érdemes megvenni szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. szept. 15. 13:17
 1/3 Bitzer válasza:

Szia!

Nem érdemes megvenni. Debreceni egyetemen kering egy jó felkészítő könyv, de közel se annyi feladattal mint a felkészítő könyv. Ami nekem van meg abban nagyon sok feladat, levél minták segéd anyagok vannak, így sikerült is elsőre az írásbeli. Ha van az egyetemen ismerős kérdezd tőle

2015. szept. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cs-Sz. Eve válasza:
Engem érdekelne a könyv, mert most voltam vizsgázni és nem sikerült, ha úgy van fizetek is a könyvért csak szeretném ha már sikerülne a januári vizsgám
2015. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valakinek meg van ez a könyv? Én is nyelvvizsgára készülök és nagyon jól jönne most a felkészülésnél
2022. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!