Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni németül középszinten?

Figyelt kérdés
Nulláról kezdve.
2015. szept. 21. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ido alatt lehet megmaszni a Himalajat?

Tengerszintrol kezdve.

2015. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
30%
Én kb B1 szintig 6-7 hónap alatt jutottam el intenzív otthoni tanulással egy oktatóprogram és egy nyelvtankönyv segítségével, most egy kurzusra fogok járni és megpróbálom ugyanennyi idő alatt elérni a B2-es szintet. Bár mintkét szinet (B1,B2) középszintnek mondják, de a két szint között azért óriási különbség van, azért emeltem ki külön őket. B1-intermediate; B2-upper intermediate és még közötte is van egy csomó lépcsőfok, szóval van mit tanulni. Itt egy táblázat a könnyebb áttekintésért: [link]
2015. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én kb. 6 hónap alatt jutottam el középszintre angolból otthoni tanulással. A német nehezebb, ezért kicsit tovább tart, de ha jó könyvből tanulsz az is simán megvan 9-10 hónap alatt.
2015. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!