Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap megyek nyelvvizsgazni...

Holnap megyek nyelvvizsgazni de nem szeretnék sem alul sem túlöltözni. Mindenképpen vagy ruhát vagy szoknyát szeretnek felvenni. Az elegáns fekete felső szürke szoknyaval túlzás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fekete felső szürke szoknyával teljesen rendben van, feltéve ha konszolidált,ha nem annyira rövid a szoknya, hogy alig takar,és nem átlátszó a felső meg ilyesmi. Szolíd légy és aránylag egyszerű, nem kell nagyon elegánsnak lenni, olyat vegyél fel amiben nem feszengsz,, olyan ruhát, amit még életedben nem hordtál, de
2015. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A suliba vettem fel evnyitóra. Nem volt egy "fekete-fehér" de azért elment.
2015. szept. 25. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na valamit lenyomtam és önálló életre kelt a hozzászólásom. Bocs, Szóval tartsd szem előtt, hogy , szolíd légy, azt is milyen ruhákhoz vagy hozzászokva, ne akadályozzon az hogy kényelmetlen, mert nem szoktad meg, és először van rajtad. Akkor a ruhával leszel elfoglalva. A fekete -szürke kombináció színben nagyon jó választás. Olyannak tűnj a vizsgán aki tudja, hogy vannak öltözködési szabályok, az indító kérdésből szerintem tudod is, de akinek nem az öltözködés a legfontosabb
2015. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok, értem, rendbe lesz, ezen ne aggódj.
2015. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs, rendbeN, lemaradt valahogy :)
2015. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2015. szept. 25. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Küldj egy egész alakos fényképet. :)
2015. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad benne, akkor menj abban, de nem kell feketében menni egy nyelvvizsgára. Normális, elegáns, de hétköznapi viseletben megfelel. Nem a ruhád alapján adják a pontokat se föl, se le.
2015. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! 
2015. szept. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!