Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem megy az angol. Mit csináljak?

Nem megy az angol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy az angol.es ebben az egeszben az a poén hogy gyors csoportban vagyok.nem tudom megtanulni a szavakat.amit bemagolok azt egy het után elfelejtem.mit tegyek?az angol tanárt tálom mert minden nap feled vagy 10-15 szót es masnapra tanuljam meg.nem az a gond mwrt mwg tudnam de masra us kell ranulnom es igy az angol nagyon nem megy ...egyszerűen ugy érzem h béna vagyok és en vagyok a legrosszabb a csoportból...nagyon rossz ez igy es változtatni akarok de nwm tudom hogy hoyg ..esetleg magántanár?(7.es vagyok 13 éves..)13L

2015. szept. 27. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajaj, mi lesz veled az egyetemen, ha napi 10-15 szót nem tudsz megtanulni? Ennyinek még nem kellene gondot jelentenie.

Most jól értem, hogy két csoport van nálatok, egy gyorsabb és egy lassabb? Mert akkor szólj, hogy szeretnél a másik csoportba átkerülni.

Egyébként ha könnyen elfelejted a szavakat, akkor vedd elő 2 naponként a szótárad, és nézd át az adott anyagrész összes szavát még egyszer. Minél többször átismétled, annál jobban megragad hosszútávon. Az én tanárom mindig azt mondogatta, hogy ahhoz, hogy hosszú távon is emlékezzünk a szavakra, legalább 7-szer ki kell ejtenünk hangosan. Nem tudom, hogy mennyi igazság van benne.

2015. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középiskolában egyik napról a másikra adnak fel nekünk 4 A/5-ös méretű oldalakat és ezek igék 3 alakkal. Semmi nehéz nincs benne. Az meg nem kifogás, hogy másra is kell tanulni. Nézz filmeket, sorozatokat angolul. Szavak tanulásához, meg miért is kellene magántanár?
2015. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer leírod, kiszótárazáskor.

Egyszer beírod wordbe vagy excelbe.

Egyszer rámondod az okostelefonra.

Egyszer meghallgatod reggel a buszon.

Ismétlés nem tilos. :)


Különféle gyűjtéseket (közlekedési eszközök, szabadidős tevékenységek, gyilkolási módszerek...) csinálsz - azokkal fenti eljárást követve.


Bármelyik haverod egy Balaton szeletért és egy pusziért ír egy rutint, ami véletlenszerűen dobálja fel a word vagy az excel tartalmát.

2015. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :)
2015. szept. 27. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem is tanultam mégis tudok

Szal szívesen tanítalak ha szeretnéd

2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!