Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen sorozatokat szoktatok...

Milyen sorozatokat szoktatok nézni angolul?

Figyelt kérdés
Linkelnétek ilyen oldalakat ahol angol felirattal és angol szinkronnal vannak fent filmek,sorozatok?

2015. okt. 4. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Adventure time, game of thrones, archer, brickleberry, malcolm in the middle, touch, modern family. Oldalt nem tudok, mert összevissza nézem őket és felirat nélkül.
2015. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
netflix
2015. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gimlegorn32 válasza:

Agents of SHIELD

Marvel's agent Carter

Daredevil

2015. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

primewire pont ag (nem engedte kiírni a linket)


és ha felirat kell hozzá akkor meg feliratok pont info


ja, és VLC player, mert annál simán csak elindítod a filmet, behúzod a felirat fáljt a képernyőbe és már feliratozva is van amit épp nézel

2015. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A speechyard ahogy előttem is írták illetve az [link] is ilyen. Online nézheted angol felirattal, sok sorozat van fent meg néhány film is. Csak regisztrálni kell és ha nem értesz valamit akkor ha rákattintasz az adott szóra, kiírja a jelentését és azt hiszem el is tudod menteni magadnak, de van egy limit mindkét oldalon. A speechyardon szerintem csak a "fordítás" korlátozott, szóval ez nem jelent gondot, de az ororotv úgy rémlik, hogy magát a videót is beosztja, hogy mennyi nézhető meg egy nap alatt vagy valami ilyesmi. Mindkettőn elő lehet fizetni. Lehet, hogy rosszul tudom mert már nem most használtam utoljára, de ha megnézed az oldalakat akkor magad is tudsz tájékozódni. Esetleg az is lehet még megoldás, hogy keresel egy angol nyelvű sorozatot, amit tudsz nézni a neten és keresel hozzá feliratot amit letöltesz mondjuk a feliratozz.hu ami most eszembe jut és van egy program a Greenfish Subtitle Player amivel "rá tudod tenni" a feliratot.
2015. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat azt hiszem az ororo.tv oldalon maradok.Napi 2 rész a kedvenc sorozatomból és már abból is sokat tanulok ;)
2015. okt. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!