Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok erről a fajta...

Mit gondoltok erről a fajta angol tanulásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon alap dolgokat tudok angolul. Kb 50-60 szó,néhány kifejezéssel. Most arra a döntésre jutottam,nekiállok normálisan. Tanárra nincs pénzem. Így ezekre gondoltam


-Okostelóra van egy rakatnyi app,szótanuláshoz tökéletes.

-Van nyelvtani rész is ugyanilyen.

-Van Németh Anikótól egy angol nyelvtan alapfok című könyvem. Szerintem hasznos,tömény nyelvtanosnak néz ki,de nekem félig meddig erre van szükségem.

-Van a Goethe Verlagnak az ingyenes párbeszédes verziója,azt is gondoltam beleveszem. Meg vannak youtube-on amit csak akar az ember.

Nos a lehetőségek tárháza végtelen,de nem tudom,HOG hogy álljak neki! Azaz most mivel kezdjek,a szavakat önmagukban tanuljam e,vagy mondatba foglalva,miegymás. Ebbe kérném a segítséget,hogy ezek közül,amiket felsoroltam,melyikkel kezdjem.


2015. okt. 6. 18:07
 1/2 anonim válasza:

Okostelóra ajánlom a duolingo alkalmazást.Nekem nagyon tetszik.

Ajánlom az oxford tankönyveket pl:Project 1,2,3,4,5

ezekhez van CD meg munkafüzet aminek a hátulján szótár,szószedet van.

Szerintem kezd el a tankönyvet amiket nemtudsz szótárazd ki.Aztán tanuld meg..Képekkel jobban meglehet tanulni.Gyakorold a kiejtést és az írást.Tanuld az alapdolgokat színek,bemutatkozás,állatok aztán napirend,óra,don't, doesn't meg ilyeneket.

2015. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel, én is nagyon hasonló helyzetben vagyok! :)

neked ajánlom még az 5 perc angolt, illetve nézd meg a dont panic oldalát is, ott kaphatsz videóban hasznos tippeket, szintén az ő oldala a nyelvvizsgaguru.hu

hogy haladsz? :)

2015. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!