Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulásához hasznos...

Angol tanulásához hasznos könyvek, weboldalak? Bárkinek a segítségét szívesen fogadom, aki tanul/tanult angolul, esetleg tanít, vagy legalább látott már angolkönyvet.

Figyelt kérdés
Szóval egy kérdőíves felmérést kell készítenem, bármilyen szintű angol tankönyvet, munkafüzetet, weboldalt és néhány szót róla szívesen fogadok. Néhány szó alatt azt értem, pl. hogy angolul van-e írva vagy magyarul, nyelvtanra/szókincsre megy rá erősen, ha könyv, akkor esetleg az ára, vagy bármi, amit tudtok róla, csak 1-2 infó.
2015. okt. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Duolingo.


Vagy beírod a keresőbe, hogy online angol és kihoz egy csomó oldalt.

2015. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kérdőíves... bocs, azt hittem, tanulni akarsz. Akkor tárgytalan az első hozzászólásom. Illetve mégsem...

A Duolingo-t nagyon szeretem, roppant hasznos (kezdő vagyok), interaktív, azáltal jobban tudom használni a szavakat (azt a 10-20-at:D ), mint a 8 éve iskolában angolt tanuló gyermekem.

2015. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld! :)
2015. okt. 11. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Alapmű.

2015. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2015. okt. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!