Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire helyes amit eddig...

Mennyire helyes amit eddig megprobáltam leforditani magyarról angolra? Esetle segitenítetek?

Figyelt kérdés
Segiségeteket szeretném kérni. Kitudjátok esetleg javítani?Ha igen nagyon megköszönném. Légyszi normális válaszokat küldjetek. Köszönöm :*

2015. okt. 11. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Thanks for your e-mi. Good to see you again last week.I'm just writing to I know that you move in here. I would like if come in our school. You would cost a good class.We are cohesive,litle fighting , we help each other.The teacher are very nice,friendly.I hope I took him out to walk to school.
2015. okt. 11. 18:38
 2/7 A kérdező kommentje:
*e-mail
2015. okt. 11. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

it was good to see you again last week

im just writing to know if you have moved here

i would like you to come to our school

-you would cost a good class---ezt nem értem mi akar lenni


the teacher is very nice.


kit akarsz sétáltatni az iskolába?

2015. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy normális választ, de mi a kérdés?
2015. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem láttam az első kommentet...
2015. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Thanks for your e-mail It was good to see you again last week. I'm just writing to I know that you are moving in here. I would like you to come in our school. You would join a good class. We are cohesive group, but a little bit fighting, and we help each other.The teachers are very nice and friendly. I hope I convinced him to go to school.
2015. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Megmentettetek.Hálás vagyok érte. 😊
2015. okt. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!