Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul szlengben hogy mondaná...

Angolul szlengben hogy mondanátok azt, hogy 'balfa. Sz'/'gyökér'/'szerencsétlen'?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Motherfucker, asshole, dumbass ezek kábé ugyanazt jelentik. Bastard, cunt, prick ezek inkább brit verziók a rosszindulatú balf.szra. Ha arra gondolsz, hogy szerencsétlen vagy ügyetlen akkor inkább dumb vagy butthead.
2015. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszoló egész jól összefoglalta - én azért annyit hozzátennék, hogy ha élő helyzetben használod, akkor vigyázni kell ezekkel, mert amíg a magyar ember napi szinten használ ilyesmiket, és játékosnak fog fel olyanokat, hogy "Szevasztok, ßuzik!", vagy "Várj meg, köc$ög!", addig angol nyelvterületen sokkal könnyebben besértődnek ilyesmin az emberek. Ha regényt írsz, akkor mehet bele nyugodtan, de ha valakinek mondod, akkor meg kell gondolni. :) sajnos a külföldiek messze nem olyan rugalmasak csúnya szavak tekintetében, mint mi magyarok. :( jártam már furcsa helyzetekben, mert mondtam valakinek, hogy "Ilyen jó telefonod van, hát akkor f@kk-jú! :D" - és nagyon rosszul jöttem ki belőle... :S
2015. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
douchebag, lame, idiot.
2015. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jerk, moron, dork
2015. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
loser
2015. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!