Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nincs benne a második...

Ha nincs benne a második keresztnevem a nyelvizsga bizonyítványban, akkor nem érvényes? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugye hivatalos papír, szal nem jó így. Jelezzed ahol vizsgáztál és megkaptad. De ott meg kellett volna nézni, ahogy a többi dolgot (szül év stb)
2015. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól még érvényes, van ott más adat is. Nekem a diplomámban nincs benne a 2. nevem, semmi kellemetlenségem nem volt belőle.
2015. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem érvényes így, a teljes nevednek benne kell lennie, mert pl. egyetemi felvételinél és hasonlóknál nem fogadják el, hiába van ott más adat is.

Ahol vizsgáztál ott jelezd, hogy nem jól szerepel rajta a neved.

2015. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Írtam a vizsgaközpontnak, aztán majd kiderül, hogy mi lesz, illetve, hogyha szükséges, akkor mennyibe kerül a kijavítása.

Tudom, hogy hibáztam, hogy nem ellenőriztem ott, akkor. De ez volt a tanlópénz. Mostantól mindent duplán ellenőrzök.

2015. okt. 17. 11:10
 5/10 A kérdező kommentje:

Update:

Nem kell új bizonyítványt nyomtattatni. Így is érvényes, mivel a többi adatom megegyezik a személyigazolványomban lévőkkel. :)

2016. jan. 9. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Na milyen érdekes, hogy az én válaszom volt helyes, aztán mégis azt húzták le. Kösz, hogy visszajeleztél.
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem vettem észre, hogy nem nyomtam zöld pacsit.

Most megtettem, bár nem sokat segített a helyzeten. :D

De nagyon szépen köszönöm a segítséged, így utólag is! :)

2016. jan. 9. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg így akkor se fogadhatják el pl egyetemi felvételinél, hiába van ott helyesen a többi adat, minden adatnak stimmelnie kell nem csak a nagy részének. Ha a személyiden három név van, három névvel vagy anyakönyvezve akkor a nyelvvizsgán is annak a háromnak kell lennie, hogy érvényes legyen.
2016. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De majd ha valahol használni fogod úgyis kiderül
2016. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A vizsgaközpont írta meg nekem, hogy nem kell újra nyomtatni. De ha mégis ragaszkodok hozzá, akkor kiállít az Oktatási Hivatal egy igazolást.

(Felvételihez nem fog kelleni egyébként a nyelvvizsga, mert 1 emeltem már megvan, a másikat pedig májusban csinálom)

2016. jan. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!