Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismer valaki valami jó angol...

Ismer valaki valami jó angol tanulós oldalt?

Figyelt kérdés
Az iskolában angolt tanulok,de lecserélték a tavalyi tanárunkat(10.-es vagyok)és a mostani szinte semmit sem tanít,ezért is szeretném szinten is tartani az angolt és fejlődni is benne.

2015. okt. 19. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Duolingo
2015. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a duolingot javaslom, igen sokat lehet vele fejlödni egy bizonyos szintig.

Érdemes elejétöl kezdveni, akkor is, ha egy ideig úgy érzed, hogy túl könnyü, mert csak így tudod megkeresni, hogy mikortól kezdödk az, amit még nem tudsz.

A rendszeres más, mint a hagyományos nyelvtanításkor megszokott, gyakorlati oldalról tanít, túl sok magyarázat nélkül.

Ha ezzel végigérsz, akkor (vagy párhuzamosan ezzel) megéri a fordított oldalt (angolra állítva az alapnyelvet magyarul tanulni) is végigcsinálni, mert úgy még több angolt kell jól használni.

2015. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Én a Duolingot egy éjszaka alatt kijátszottam, attól nem tanulsz meg angolul, semennyire... Sajnálom.
2015. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a srácot nagyon bírom, nagyon sok hasznos dologról ír: [link]
2015. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!