Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 perc angol- Megéri megvenni?

5 perc angol- Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A tanulókártyákra gondolok, 4000 ft- ért. Most jelent meg az új. 16 db, magánbeszélgetések a témája. Aki ismeri ezeket; érdemes kiadni rá ennyit?
2015. okt. 22. 12:18
 1/4 anonim válasza:
Véleményem szerint nem. Rengeteg hasonló anyagot találsz a neten, vagy ugyanolyat olcsóbban. 16 db 4000-ért elég nagy pocséklás, most gondolj bele.
2015. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az újságot szerintem megéri.
2015. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is soknak tartottam, ezért is írtam ki a kérdést. Az újságot szoktam venni időnként, az tetszik. Köszi a válaszokat.
2015. okt. 22. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Kismillio weboldal van, ahol tudsz angolt tanulni.

Rengeteg iskolai konyv is letoltheto (pl. Headway) de nemcsak a konyv, hanem a munkafuzet es a hanganyagok is.

A munkafuzetet otthon kinyomtatod ha mindenaron papirozni akarsz de szerintem a mai korban (ha van internet) abszolut felesleges penzt kiadni ilyesmire.

Ha penzt akarsz kolteni az angolozasodra, akkor fizess egy tanarnak aki a beszelgetest gyakoroja veled, hisz online tudod az irast, olvasast, forditast, feladatmegoldast, hanghallgatast gyakorolni, a szamitogep egyedul a kiejtesedet nem javitja ki es erre jo ha van egy szakember es neki fizethetsz, de kartyakert ne...in my humble opinion ;)

2015. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!